Profesyonel SEO Danışmanlığı ve SEO Hizmeti - Anıl Zengin

Profesyonel SEO Danışmanlığı

Profesyonel SEO Danışmanlığı ile siz de web sitenizin organik trafik rakamlarını artırabilir ve hedeflediğiniz anahtar kelimelerde Google’da pozisyon kazanarak üst sıralarda listelenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Şimdiye kadar dijital pazarlama sektöründe 6 yıldır çalışıyorum ve onlarca farklı markanın SEO çalışmalarını yürüttüm ve hedeflere ulaşmak için birçok çalışma gerçekleştirdim. Çalışmalarımda organik trafik artışı sağlamak ve beraberinde anahtar kelimelerde yükselme başarılarını elde etmek için tamamen Google’ın istediği gibi, doğal ve oyunun kurallarına göre bir strateji kullanıyorum.

  ORGANİK TRAFİĞİNİZİ BİRLİKTE KATLAYALIM!

  Formu eksiksiz bir şekilde doldurun, sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğim.


  Profesyonel SEO Danışmanlığı İle Hedeflerinize Ulaşın

  Markanız için yürüteceğimiz SEO süreci ile birlikte siz de hedeflerinize ulaşabilir ve Google’da daha fazla görünür hale gelebilirsiniz. Rakiplerinizin önüne geçmek, organik trafiğinizi artırmak ve satış/dönüşüm rakamlarınızı yükseltmek için aşağıdaki formu doldurarak profesyonel SEO danışmanlığı için benimle iletişime geçebilir ve SEO çalışmalarınız için bir SEO uzmanı ile çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yukarıda yer alan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun ve gönderin. Kısa süre içerisinde web sitenizle ilgili analizimi gerçekleştirip sizinle iletişime geçeceğim.

  Hedeflerinize Ulaşmak İçin Neden Benimle Çalışmalısınız?

  Bir SEO uzmanı olarak markanızı geniş kitlelere duyurmak, hedef kitlenize organik sonuçlar üzerinden daha fazla görünmek ve organik trafik yoluyla satışlarınızı/dönüşümlerinizi artırmak için kapsamlı, doğru, planlı ve Google’ın kurallarına uygun şekilde SEO çalışmalarınızı yürütür ve projenizin büyümesi için belirlediğimiz hedeflere ulaşırım. Profesyonel SEO danışmanlığı hizmetimde temel amacım, tamamen doğal ve kurallarına göre çalışma yürütmektir.

  Belli bir düzen ve oran doğrultusunda büyümek, organik trafiğinizi artırmak ve Google’da sektörünüz ya da anahtar kelimelerinizle ilgili arama yapan kullanıcılara daha fazla görünmek istiyorsanız bu sayfanın altında yer alan iletişim formu ile hemen benimle iletişime geçebilir ve web siteniz için harika bir adım atabilirsiniz. :)

  Türkiye’de şöyle bir tespitim ve öngörüm var: Dijital pazarlama veya SEO kategorilerinde hizmet alan bir kişi ya da kurum, en büyük sorunu hizmet aldığı kişi/ajans ile iletişim ve raporlama alanında yaşıyor. Hizmet alınan kişi ya da ajans, müşterisiyle sürekli olarak süreci takip etmeyince veya müşterisine detaylı ve düzenli olarak rapor paylaşımı yapmayınca hizmet alan kişi/kurum da mutsuz oluyor ve yapılan çalışmaların ne işe yaradığı konusunda en ufak bir bilgi sahibi olmuyor. Bundan dolayı Profesyonel SEO Danışmanlığı hizmetim dahilinde ve SEO projesi yönetiminde düzenli raporlamayı ve hizmet verdiğim kişiyle ya da kurumla sürekli bir irtibat ve temas halinde olmayı önemsiyorum.

  SEO çalışmalarınızı ve performansınızdaki değişimi anlayabilmeniz için gelişmiş bir raporlama sistemi kullanıyorum. Hizmet verdiğim kişi/kurum, paylaştığım SEO performans raporu ile yapılan çalışmaların neler olduğunu ve nelere olumlu katkıda bulunduğunu kolaylıkla görebiliyor. Anlaşılabilir ve gelişmiş raporlama, SEO’nun size ne kattığını fark edebilmeniz konusunda oldukça önemli.

  SEO Uzmanı Olarak Projeleri Nasıl Yürütüyorum?

  Bireysel olarak yürüttüğüm SEO projelerinde hedefim her zaman sektörel sorgulardan ve kullanıcıların kullandığı anahtar kelimelerden organik trafik elde etmek ve bu doğrultuda aylık olarak düzenli bir organik trafik artışı sağlamaktır. Yürüttüğüm SEO çalışmalarında temel kural olarak kullanıcıların sıklıkla kullandığı, sektörel sorguları ve uzun anahtar kelimeleri baz alır ve bu doğrultuda bir yol haritası çıkararak proje sahibi ile karşılıklı olarak hedef belirlerim. Belirlenen hedef doğrultusunda ne yapılması gerektiğini de kapsamlı analizler gerçekleştirerek ortaya çıkarır ve yol haritasını oluştururum.

  SEO çalışması boyunca nerede ne yapılacağını tutarlı ve plan dahilinde yürüterek düzenli, doğal ve Google’ın istediği gibi bir çalışma sağlarım. Oyunu kurallarına göre oynamak, herhangi bir black hat SEO yöntemine başvurmadan tamamen Google’a ve kullanıcıya dayalı olarak projeyi yürütür ve hedefe giden süreçte mümkün olan en iyi performansı sağlarım. Zira hepimiz biliyoruz ki Google aptal değil :) Bundan dolayı SEO çalışmalarında her zaman doğal bir şekilde Google’a ve gerçek kullanıcılara yönelik optimizasyon yapmamız gerekmektedir.

  SEO Projelerinde ve SEO Yönetiminde İzlediğim Yol Haritası

  Projenizde belirlediğimiz hedef(ler) doğrultusunda bir yol haritası çıkarır ve bu yol haritası/plan dahilinde yapılması gereken çalışmaları ve optimizasyonları yürütürüm. Bu süreç ve yol haritası kapsamında neler yaptığımı aşağıdaki maddelerden inceleyebilirsiniz;

  1. Hedefinizi öğrenmek ya da hedefinizi belirlemeye yardımcı olmak,
  2. Sitenizin kapsamlı analizini yaparak eksiklikleri ve yapılacakları tespit etmek,
  3. Google Analytics ve Search Console verileriyle daha kapsamlı ve gerçek veriye dayalı analizler yapmak,
  4. Sektörünüzü analiz ederek sektörünüzün liderlerini ve sizin gerçek internet rakiplerinizi belirlemek,
  5. Belirlenen rakiplerinizi detaylıca analiz ederek onlarda olan ama sizde olmayan şeyleri tespit etmek,
  6. Gerektiğinde veya zorunlu olarak kullanılması gereken dış kaynaklara yönelik plan çıkarmak ve sizinle paylaşmak,
  7. Belirlenen tarih ve aralıklarda paylaşılmak üzere performans raporlarınızın şablonlarını oluşturmak,
  8. Sitenizde varsa ters işleyen ve hatalı gördüğüm konuları tespit etmek ve size bu konuya dair bilgi vermek,
  9. Yeni teknolojilere veya kullanmamız gereken yeniliklere yönelik bilgi paylaşımı yapmak,
  10. Web sitenizde UX hataları ya da kullanıcıları zorlayan bir durum olup olmadığı hakkında inceleme yapmak.

  Sıkça Sorulan Sorular

  SEO İle Siteme Neler Yapılacak?

  Çalışmalar boyunca site içerisinde iç SEO yani site içi SEO çalışmalarının tamamı yapılır ve eksiksiz bir şekilde uygulanır. Sayfalarınızın meta başlıklarının düzenlenmesinden tarama bütçesi optimizasyonuna kadar birçok kapsamlı çalışma yapılır ve siteniz teknik SEO açısından en iyi seviyeye getirilene kadar optimize edilir. Özellikle mobil kullanılabilirlik ve mobil sayfa açılış hızı konularında önemli optimizasyonlar gerçekleştirilir.

  SEO Çalışmalarımı Bizzat Siz Mi Yönetiyorsunuz?

  Evet. Hedeflerinize ulaşma konusunda birlikte yürüteceğimiz SEO projeniz için çalışmaları ve optimizasyonları bizzat ben yürütüyorum. Yalnızca ekibimden iki arkadaşımızı daha sürece dahil ediyor ve raporlama ile analiz konularında ek bir destek vermelerini sağlıyorum. Böylece daha fazla analiz ve daha doğru, detaylı ve anlaşılır raporlamalar sunmayı amaçlıyorum. Onun dışında tüm SEO çalışmalarınız ve teknik süreçlerde bizzat ben görev yapıyorum.

  SEO Performansını Nasıl Raporluyorsunuz?

  Proje yönetirken önem verdiğim bir diğer konu da kesinlikle raporlama. Bana kalırsa Türkiye’de dijital pazarlama hizmeti alanında kişi ve markaların ihtiyaç duyduğu en büyük şey kesinlikle iyi bir raporlama yapan bir ajans ya da SEO uzmanı bulmaktır. Bunu öngörüyor ve bu ihtiyacı sonlandırmak için detaylı, geniş, anlaşılır ve bol veri içeren bir raporlama sistemi kullanıyorum. Google Data Studio ile profesyonel bir şekilde hazırladığım rapor ekranları ile dilediğiniz her an organik trafik değerlerinizi, kullanıcılarınıza ve trafiğinize dair verileri, anahtar kelime pozisyonlarınızı ve daha birçok veriyi anında görüntüleyebiliyorsunuz.

  SEO Yaparken Site İçeriklerim Değişecek Mi?

  SEO’da en önemli konulardan biri içeriktir. İçeriğiniz ne kadar güçlü, zengin ve kullanıcının aradığına yanıt verebilir derecede olursa o kadar avantajlısınız demektir. Sunduğunuz içeriğin bu kriterlere sahip olması için gerektiğinde sayfa içeriklerinize müdahale edeceğim ve zengin içerikli, güncel ve otoriter içeriklerle hem Google’ın hem de kullanıcıların karşısına çıkacağız.

  SEO Çalışması Ne Kadar Sürer?

  SEO’da süre vermek çoğu zaman yanlıştır ve doğru bir davranış değildir. Hedefleriniz, sektörünüz, anahtar kelimeleriniz ve rekabetiniz gibi değişken faktörler olduğu sürece bu süreyi vermek imkansızdır. SEO’da başarıyı ve performansınızı etkileyen birçok sinyal bulunmakta ve bunların her biri de hedeflerinize ulaşma konusundaki süreyi doğrudan etkilemektedir. Bundan dolayı bir süre vermek yerine mümkün olan en kısa sürede başarıya ulaşmak daha doğru bir davranış olacaktır. :)

  SEO hakkında merak ettikleriniz, sorularınızın cevapları ve en güncel SEO yazılarını okumaya devam etmek için https://www.anilzengin.com.tr/seo/ sayfasını hemen ziyaret edin!

  Başa dön tuşu