Genel

Google Sheets’e gelişmiş raporlama için 3 yeni özellik!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Google Sheets, aldığı yeni bir güncelleme ile gelişmiş raporlama yapmamıza imkan sunacak. Yeni güncellemede eklenen üç yeni özellik, çalışma dosyalarımızda çok daha detaylı ve görünüm olarak daha iyi olabilecek raporlar hazırlamamızı sağlıyor.

Sheets’e eklenen üç özellik, G Suite blogu üzerinden duyuruldu. Bundan böyle çalışma sayfalarımızda aşağıdaki üç özelliği de kullanabileceğiz;

  1. Dilimleyiciler
  2. Puan Kartı Grafikleri
  3. Temalar

Yeni özelliklerle birlikte daha detaylı raporlama yapabileceğimiz gibi temalarla da daha iyi bir görünüm sunabileceğiz. Dilimleyiciler ve puan kartı grafikleri, veri kaynağından aldığı verileri gelişmiş ve modern bir şekilde göstermemiz için oldukça kullanışlı.

google-sheets-yeni-ozellikler-raporlama

Yeni eklenen bu araçları önemli verileri görüntülemek ve e-tablolarımızın görünümünü ve verdiği hissi kişiselleştirmek için kullanabileceğiz. Böylece daha ilgi çekici ve bilgilendirici raporlar oluşturmak daha kolay ve hızlı hale geliyor.

Etiketler

Anıl Zengin

Eğitim hayatımı İstanbul Kültür Üniversitesi'nden mezun olarak tamamladım. 6 yıldır dijital pazarlama sektöründe birbirinden farklı projelerde çeşitli yer aldım. Önce Habertürk SEO ekibinde, sonrasında Peakment Digital'de SEO uzmanı olarak bulundum. Şu anda da 360 Ajans'ta Head of SEO pozisyonunda birçok farklı projede görev alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum göndererek Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.
Yukarıdaki yorum kutucuğu; adınızı ve soyadınızı, e-posta adresinizi ve internet sitenizi toplar. Toplanan bu veriler sitemizin dijital reklam çalışmalarında kullanılmaktadır. Yorumunuzu gönderdiğiniz takdirde, bilgilerinizin dijital reklam çalışmalarında kullanılmasına izin vermiş sayılırsınız.

Başa dön tuşu
Kapalı