Haberler ve Yenilikler

Google Sheets’e gelişmiş raporlama için 3 yeni özellik!

Google Sheets, aldığı yeni bir güncelleme ile gelişmiş raporlama yapmamıza imkan sunacak. Yeni güncellemede eklenen üç yeni özellik, çalışma dosyalarımızda çok daha detaylı ve görünüm olarak daha iyi olabilecek raporlar hazırlamamızı sağlıyor.

Sheets’e eklenen üç özellik, G Suite blogu üzerinden duyuruldu. Bundan böyle çalışma sayfalarımızda aşağıdaki üç özelliği de kullanabileceğiz;

  1. Dilimleyiciler
  2. Puan Kartı Grafikleri
  3. Temalar

Yeni özelliklerle birlikte daha detaylı raporlama yapabileceğimiz gibi temalarla da daha iyi bir görünüm sunabileceğiz. Dilimleyiciler ve puan kartı grafikleri, veri kaynağından aldığı verileri gelişmiş ve modern bir şekilde göstermemiz için oldukça kullanışlı.

google-sheets-yeni-ozellikler-raporlama

Yeni eklenen bu araçları önemli verileri görüntülemek ve e-tablolarımızın görünümünü ve verdiği hissi kişiselleştirmek için kullanabileceğiz. Böylece daha ilgi çekici ve bilgilendirici raporlar oluşturmak daha kolay ve hızlı hale geliyor.

Dijital pazarlama ve SEO konularındaki tüm yenilikler, gelişmeler ve en yeni haberler için https://www.anilzengin.com.tr/haberler-ve-yenilikler/ sayfasını inceleyebilirsiniz.
SEO hakkında merak ettikleriniz, sorularınızın cevapları ve en güncel SEO yazılarını okumaya devam etmek için https://www.anilzengin.com.tr/seo/ sayfasını hemen ziyaret edin!

Anıl Zengin

6 yıldır dijital pazarlama sektöründe birbirinden farklı projelerde yer aldım. Eğitim hayatımı İstanbul Kültür Üniversitesi'nden mezun olarak tamamladım. Sırasıyla Haberturk.com, Peakment Digital ve 360 Ajans'ta SEO Uzmanı olarak görev aldım. Şu anda da boosmart - Pazarlama Zekası ve Performans Pazarlaması Ajansı'nda SEO Uzmanı olarak görev alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum göndererek Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.
Yukarıdaki yorum kutucuğu; ad - soyad, e-posta adresi ve internet site bilgilerini toplar. Toplanan bu veriler sitemizin dijital reklam çalışmalarında kullanılmaktadır. Yorumunuzu gönderdiğiniz takdirde, bilgilerinizin dijital reklam çalışmalarında kullanılmasına izin vermiş sayılırsınız.

Başa dön tuşu